SUBARU

Hakkımızda

 

Otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Baytur Motorlu Vasıtalar A.Ş, 1976 senesinde faaliyete geçmiştir.1983 senesinde dünyaca ünlü Japon Yokohama Lastiklerinin Türkiye lisanslı distribütörlüğünü üstlenmiştir.

1989-1995 seneleri arasında Yuasa akümülatörleri ve RG jantlarının da Türkiye lisanslı distribütörlüğünü başarıyla yapan şirket 1995 senesinde tüm dünyada ileri üretim teknolojisi ve kalitesi ile bilenen Japon Subaru otomobillerini de bünyesine katmıştır. Konusunda uzman, dinamik ve yenilikçi bir ekiple otomotiv sektöründe emin adımlarla yoluna devam eden Baytur Motorlu Vasıtalar A.Ş kuruluşundan beri sahip olduğu kalite prensipleri doğrultusunda uygulanan tüm pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Fuji Heavy Industries; Chikuei' Nakajima tarafından 1917 yılında Nakajima Hava Araştırmaları Laboratuvarları adıyla kurulan şirket, Fuji Heavy Industries Co.'nun ilk adımıdır. Japon hava ve deniz kuvvetleri için uçak geliştirip üreten firma, savaştan yenik çıkan Japonya'nın silah üretiminin yasaklanmasının etkisiyle adını Fuji Sangyo olarak değiştirmiştir. Motorlu kara taşıtları geliştirme ve üretme kararı da alan Fuji Sangyo'nun 1950 yılında on iki farklı şirkete bölünmesinin ardından, otomobil bölümünün adının Subaru olmasına karar verilmiştir. FHI'nın temel felsefesi; - Uçak tasarım felsefesine dayalı olarak performansı arttırma, - Odaklanmış, uygun paketleme, - Tüm ortamlarda mutlak güvenliktir. Subaru ise Japonca'da Taurus takımyıldızında yaklaşık 250'den fazla yıldız topluluğuna verilen isimdir.

WhatsApp İletişim Hattı
Skype İletişim Hattı