Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

Bayiler

Size en yakın SUBARU Bayisi’ni bulmak, iletişim bilgilerine ve yol tariflerine ulaşmak için lütfen seçim il seçimi yapınız.

ANKARA

ATA OTOMOTİV

Adres
Karakusunlar Mah. Mevlana Blv.(Konya yolu) No:108/A Çankaya/ANKARA
Telefon
Yol tarifi al
BURSA

ARKAS OTOMOTİV

Adres
Alaaddinbey Mah. 637 Sok. No:5/A Nilüfer/Bursa
Telefon
Yol tarifi al
EDİRNE

METRAPOL

Adres
( E-5 ) Karayolu Üzeri, Edirne Koleji Karşısı, 8. Km.
Telefon
ERZURUM

SÖNMEZER

Adres
Sanayi Tortum Yolu Üzeri No: 153 / B Erzurum
Telefon
GAZİANTEP

ADIM

Adres
Aydınlar Mahallesi Bahattin Nakıpoğlu Blv. No:16 Şehitkamil / Gaziantep
Telefon
İSTANBUL

CAN OTOMOTİV

Adres
Küçükbakkalköy Mah., Vedat Günyol Cad, Ataşehir Girişi, Shell Benzin istasyon içi, No: 1, Ataşehir / İstanbul
Telefon
İSTANBUL

ASAL OTOMOTİV

Adres
Ayazağa Mah., Cendere Yolu, No : 5 / 1, Sarıyer
Telefon
İZMİR

ARKAS OTOMOTİV

Adres
Emrez Mah. Akçay Cad. No:16 Gaziemir / İzmir
Telefon
KOCAELİ

OTO TEKNİK

Adres
Sefa Sirmen Bulvarı Meşhale Sok. No:101 İzmit
Telefon
ORDU

BAŞTUĞ

Adres
Turnasuyu Köyü Garkın Mah. No:1/1A 52010 Gülyalı / Ordu
Telefon
UŞAK

ÇAĞDAŞ

Adres
Ankara Yolu Üzeri Fevzi Çakmak Mah. Gazi Bulvarı 1. Sok. No:84/A Uşak
Telefon
ZONGULDAK

GENÇLER

Adres
Zonguldak Yolu Üzeri Ören Köyü Mevkii K.Ereğli
Telefon

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon