Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

TEKNOLOJİ: PERFORMANS

Simetrik Sürekli Dört Çeker

Her nereye gitmek istersen, seninle.

Uzunlamasına yerleşimli, karşılıklı yatay ve düşük ağırlık merkezine sahip SUBARU BOXER Motor ve simetrik tasarlanmış AWD aktarma organlarından oluşan Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi, Subaru'nun tüm hava ve yol koşullarında her zaman en iyi denge, güvenlik ve yol performansı için odaklandığı sistemdir. Ayrıca, şasinin eğilme ve bükülmesini en aza indirecek şekilde, AWD'nin olağanüstü çekişiyle çalışarak sürüş konforunu artırır ve seyahati tüm yolcular için keyifli hale getirir.

Simetrik Sürekli Dört Çeker

Simetrik AWD, Subaru’ya özgü dört tekerlekten çekiş sistemidir. Subaru'nun Simetrik Sürekli Dört Çeker sisteminin en ayırt edici özelliği, yatay karşılıklı motorun temeli olan aktarma organlarının simetrik olarak düz bir çizgide yerleştirilmiş olmasıdır. Dört tekerleğe de eşit ağırlık dağıtıldığından, lastiklerin yol tutuş özelliği mükemmeldir ve böylece olağanüstü sürüş performansı elde edilir. Otomobilin dört tekerlekten çekiş potansiyeli en üst düzeye çıkarılır. Ek olarak, simetrik AWD ile birlikte, şanzıman otomobilin merkezine yakın bir yerde bulunur.Ayrıca, motor hafif, kompakt ve düşük ağırlık merkezlidir. Üstün ağırlık dengesi sayesinde, viraj alma ve frenleme esnasında eylemsizlik momenti düşüktür, böylece sürücü üstün yol tutuşun tadını çıkarabilir. Otomobilin dengeli ve konforlu yapısı, her bakımdan rahat bir sürüş sunar.

Stabilite
Sürüş
X-Mode
Pürüzsüz bir sürüş için doğru güç dağılımı.

X-Mode, bir buton sayesinde sürüş güvenliğinizi artırır ve gelişmiş SUV kontrolü sağlar. Motoru, şanzımanı, simetrik AWD'yi ve frenleri koordine ederek, yol ne kadar zorlu ya da kaygan olursa olsun, huzurlu ve güvenli sürüşe yepyeni bir soluk getirir.

X-Mode
Eğim İniş Kontrolü
Dik yokuşlarda lastik çekişini en üst düzeye çıkarır.

Simetrik AWD Ailesi İle Tanışın.

Aktif Tork Dağılımlı AWD

Ön süspansiyon, aracın yol çizgilerini daha iyi takip etmesini sağlamak için daha uzun strok tasarımına sahiptir. Bu, daha iyi sürüş dengesi ve olağanüstü bir direksiyon tepkisi sağlar. Yeni nesil arka süspansiyon, tekerlekleri yol yüzeyinde sıkıca tutar ve şokları istikrarlı bir şekilde sönümler. Hem ön hem de arka süspansiyon sistemleri güvenilir ve üstün sürüş konforu için birbirini destekler.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon