Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

TEKNOLOJİ: PERFORMANS

Gövde & Şasi

Subaru Global Platform:

Herkes için daha fazla "Keyif ve İç Huzur".

SUBARU Global Platform, SUBARU'nun yıllar boyunca edindiği tüm bilgi ve teknolojik uzmanlığı kullanılarak geliştirdiği yeni nesil bir altyapıdır. Bu yeni teknoloji, “yol ve hava şartları nasıl olursa olsun, tüm yolcular için eğlenceli bir sürüş deneyimi” sağlamaktadır. Aynı zamanda tüm insan duyularını göz önünde bulundurarak, otomobil imalat felsefemiz olan araç içindeki yolculara odaklanma” hedefine ulaştığımız çözümdür:

SUBARU Global Platform, SUBARU’nun marka değeri olan “Keyif ve İç Huzur”u geliştirir ve yolculara uzun ömürlü, dayanıklı  bir otomobilin keyfini sürmelerini sağlar.

Üst Düzey Güvenlik

Subaru Global Platform (SGP), yeni nesil Subaru otomobillerinin temelini oluşturacak altyapıdır. SGP'nin şasideki ilerlemeleri - daha fazla rijitlik, daha yüksek mukavemet, daha hafif yapı, daha iyi burulma direnci ve tepkisel direksiyon - otomobilin güvenlik sistemlerine fayda sağlar. SGP, Subaru'nun geleceğidir ve sürücülere ve yolculara keyif ve iç huzur sağlar.

Subaru Global Platform
Sürüş Keyfi

Daha duyarlı yol tutuşu hissiyatı, sürücünün güven duyarak otomobili yönlendirmesini sağlar. Şasi sertliğinin dozajı, süspansiyon ve stabilizatörlerdeki iyileştirmeler, yoldaki darbeleri etkili bir şekilde sönümler, böylece uzun sürüşlerde daha fazla konfor ve daha az yorgunluk sağlar. Sonuç; sınıfının üzerinde, daha güvenli ve kullanımı daha eğlenceli bir otomobil.

Konforlu Kabin

Tüm yolcuların sürüşten ve iç mekandaki sohbetlerden zevk almasını sağlamak için rahatsız edici titreşimler ve gürültü en aza indirilmiştir. Süspansiyon geliştirmeleri ve oldukça sağlam şasi, herkes için konforlu bir kabin içi sağlar. Subaru Global Platform (SGP) sürücülere ve yolculara ileri seviyede keyif ve iç huzur vadediyor.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon