Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

Subaru'yu bir de onlardan dinleyin!

Otomotiv Profesyonelleri

0’dan 100’e

TV programcısı ve otomotiv duayen gazeteci Saffet Üçüncü yeni Subaru Crossrek e-BOXER’ı test etti ve izlenimlerini paylaştı. Subaru Satış Müdürü Yargı Toker ile birlikte gerçekleştirdikleri detaylı incelemeyi videomuzda izleyebilirsiniz.

Sekizsilindir

Yeni Crosstrek e-BOXER, deneyimsiz bir sürücüye bile adrenalin yaşatırken aynı zamanda kendini tam anlamıyla güvende hissettirebilir! Nereden mi biliyoruz? 👆🏻

@Sekizsilindir kanalından tanıdığımız Burçin ve Etem’le birlikte heyecanlı bir deneyim yaşadık ve Yeni Crosstrek e-BOXER'ın arazi ağırlıklı özel parkurda nasıl performans gösterdiğini test etmekle kalmayıp, macerayı da adrenalini de 2'ye katladık.

Benzin TV

Subaru Türkiye’nin resmi yağ tedarikçisi Texaco iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu yayında @BenzinTV kanalından Burak Ertem, yeni nesil hibrit motorlu Crosstrek e-BOXER aracımızı detaylı bir şekilde inceleyerek yorumlarını bizlerle paylaştı. Gelin aracımızın geliştirilmiş yeni özelliklerini bir de onun ağzından dinleyelim.  👆🏻

Tabii ki bu videoda da macerayı 2'ye katlıyoruz.

Motor1

Motor1.com kanalından Onur Koray, Crosstrek e-BOXER ile zorlu arazi koşullarındaki test sürüşünü güvenle ve başarıyla tamamladı. Ve tabii ki, macerayı da adrenalini de 2'ye katladı! ⚡️

Gelin, Yeni Crosstrek e-BOXER'ın performansını Onur'un performansıyla birlikte izleyelim.

Subaru Müşterileri

Derya Yazan Tekin

Derya Yazan Tekin, “Subaru’ya binip de emniyette olmamak mümkün değil” diyor. Derya Hanım için sağlamlık, güvenilirlik ve konfor Subaru’yu prestijli yapan özelliklerin başında geliyor. Subaru’yu neden tercih ettiğini gelin kendisinden dinleyelim.

Mesleği: Sağlık Çalışanı
Araç Modeli: 2018 Subaru XV

Hayri Onur Kibar

KOSUBU Eriklitepe etkinliğine oğlu ile katılan Hayri Onur Kibar 2013 yılında başka hiçbir aracın gidemediği bir yolda Subaru aracın sorunsuzca yol almasına şahit olmasıyla başlayan Subaru aşkı bugün 4’üncü Subaru’suyla devam ediyor. Subaru hakkındaki görüşlerini Onur Bey’in kendisinden dinleyelim.

Mesleği: Metalürji ve Malzeme Mühendisi
Araç Modeli: 2015 Subaru Forester

Güneyhan Tol – Elanur Tol

Logosunda yıldızlar bulunan Subaru’nun başlı başına prestijli bir marka olduğunu ifade eden Güneyhan ve Elanur Tol’un Subaru hakkındaki düşüncelerini dinleyelim.

Güneyhan Tol
Mesleği: Akademisyen
Araç Modeli : 2015 Subaru Forester

Elanur Tol
Mesleği : Kamu Personeli
Araç Modeli: 2010 Subaru Impreza

Cenk Çakar

Prestiji; itibar ve saygınlık olarak tanımlayan Cenk Çakar, araç tasarımının, marka değerinin, toplum tarafından arzulanan bir araç olmasının ve her koşulda istenileni sunmasının Subaru’yu prestijli kıldığını ifade etti.

Mesleği: Öğretmen
Araç Modeli: 2018 Model Subaru XV

Kadri Nurullah Özdemir

Subaru, sahip olduğu teknolojisi ve dört mevsim sürüş keyfiyle onu tanıyanların vazgeçilmezi. Sahiplerine ailenin bir parçası kadar yakın olan Subaru'nun Kadri Nurullah Özdemir için ne anlama geldiğini kendisinden dinleyelim.

Mesleği: Özel Sektörde Yönetici
Kullandığı Araç: 2021 Subaru XV Xclusive

Sedat Ayaz

Subaru’yu tercih etme nedenlerini ve aracının kendisi için neler ifade ettiğini, HVAC Otomasyon Mühendisi Sedat Ayaz’dan dinliyoruz.

Mesleği: HVAC Otomasyon Mühendisi
Araç Modeli: 2014 Forester Premium

Burak Gürkan

Saygı ve güven, Eczacı Burak Gürkan için Subaru’yu betimleyen en önemli iki kelime. Burak Gürkan’ın neden Subaru’yu tercih ettiğini gelin kendisinden dinleyelim.

Mesleği: Eczacı
Kullandığı Araç: 2018 Subaru XV Xtreme Plus

Çağrı Tüzüner

Subaru ile tanışma hikayesi, her kullanıcının kendisine özgü. Subaru tercihini, aracının kendisine nasıl kolaylıklar sağladığını ve Subaru ile nasıl tanıştığını Eczacı Çağrı Tüzüner’den dinliyoruz.

Mesleği: Eczacı
Kullandığı Araç: 2018 Subaru Levorg
Evin ikinci Aracı: 2018 Model Subaru XV Xclusive

Cenk Çakar

Öğretmen Cenk Çakar, Subaru’yu tercih etme sebeplerini, aracında kendine benzettiği özellikleri ve Subaru’nun hobilerini gerçekleştirirken nasıl kolaylıklar sağladığını bizlere aktarıyor.

Mesleği: Öğretmen
Kullandığı Araç: 2018 Model Subaru XV Xclusive

Güneyhan Tol

Outdoor hobiler için Subaru ne ifade ediyor? Gelin, detayları Akademisyen Güneyhan Tol’dan dinleyelim.

Mesleği: Akademisyen
Aracı: 2015 Subaru Forester Sport Dizel
Evin ikinci Aracı: 2010 Model Subaru Impreza

Türker Çoksezen

Güvenlik denince akla neden Subaru geliyor? Mühendis Türker Çoksezen, Subaru güvenlik önlemlerini bizler için detaylandırıyor.

Mesleği: Mühendis
Kullandığı Araç: Subaru Outback

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon