Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

SUBARU

Aktif Güvenlik

Daha fazla güvenlik için ince detaylar

SUBARU, olağanüstü bir denge ve öngörülebilir kontrol sunan otomobiller geliştirmek için bir otomobilin tüm temel işlevlerini olan sürüş,dönüş ve frenleme prensiplerini – titizlikle tasarladı. En üst düzey temel işlevsellikle tasarlanan SUBARU'lar, ayrıca sınıfında birinci seviye güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Kararlılık ve Güvenilirlik.

Simetrik AWD’den gelen üstün çekiş gücü ve güvenilir sürüş kabiliyeti ile sürücünün beklediği otomobil davranışı için mükemmel kontrol özelliklerine sahip süspansiyon. Güvenli sürüş ve daha yüksek tehlikeden kaçınma performansı için oldukça sağlam ve hafif bir gövde.

Sağlam ve Çevik Çerçeve

Rijit bir gövde, bir otomobilin güvenliği için en önemli faktörlerden biridir. Rijitliği yetersiz otomobil gövdesi, çukurdan geçerken veya viraj alırken titreşir ve bu da öngörülemeyen, tehlikeli hareketlerle sonuçlanabilir. SUBARU, sürücüye sadık yanıt ve güvenilir sürüş kabiliyeti sağlayan yeni Halka Şeklinde Güçlendirilmiş Çerçeve anlayışıyla üretilen gövdeler kullanıyor.
İlgili: Pasif Güvenlik

Kararlılık ve Çeviklik.

Ön süspansiyon, aracın yol çizgilerini daha iyi takip etmesini sağlamak için daha uzun strok tasarımına sahiptir. Bu, daha iyi sürüş dengesi ve olağanüstü bir direksiyon tepkisi sağlar. Yeni nesil arka süspansiyon,tekerlekleri yol yüzeyinde sıkıca tutar ve şokları istikrarlı bir şekilde sönümler. Hem ön hem de arka süspansiyon sistemleri güvenilir ve üstün sürüş konforu için birbirini destekler.

İç Huzur & Sürüş Keyfi

SUBARU’nun mükemmel ağırlık dengesinin sağladığı üstün performans, sürekli maksimum denge için sürüş esnasında aracınızın köşelerinde veya frenlerde meydana gelen şasi sallanma ve yan yatmayı sınırlamak için AWD'nin olağanüstü çekişiyle çalışır. Böylece şasi daha az sallanır ve sürüş konforu artırılır ve yolculuk tüm yolcular için keyifli hale gelir.
İlgili: Simetrik AWD

Yokuşlarda Güven

Yokuş Kalkış Desteği, bir yokuştan çıkarken otomobilingüvenli ve istikrarlı bir kalkış yapmasını sağlayan sürüş destek sistemidir.Ayrıca, fren pedalından gaz pedalına geçişte geçecek sürede otomobilinkaymasını önlemek için fren basıncı yaklaşık bir saniye boyunca korunur.

İzlenebilirlik

Karlı veya yağmurlu bir havada ve kaygan bir zeminde, öngörülemeyen bir otomobil hareketi olmadan tam istediğiniz şekilde viraj alabildiğinizi hayal edin. SUBARU, düzgün ve güvenli viraj almayı gerçeğe dönüştüren bir dizi özellik içerir.

Araç Dinamikleri Kontrol Sistemi

SUBARU, kullandığı koltuk ayarlama mekanizmaları sayesinde,her boydaki sürücüye kendine en uygun sürüş pozisyonunu bulmasına imkan tanır. Elektrikli koltuk kaldırma, indirme, derinlik ayarı ve yatırma fonksiyonları sürücünün en rahat koltuk pozisyonunu ayarlamasını sağlar. Rahat bir sürüş pozisyonu,uzun yolculuklar sırasında daha az yorgunluk anlamına gelir ve bu da güvenliği artırmaya yardımcı olur.

Aktif Tork Yönlendirme

Tehlikeden kaçınma yeteneklerini bir adım öteye taşıyan yeni bir özellik. Viraj alırken, VDC dışta kalan tekerleğe göre optimum güç sağlamakiçin iç ön tekerleğe fren uygular. Dış lastikler daha stabil bir şekilde döner ve bu da direksiyonun kontrol edilebilme kabiliyetini artırır. Otomobil, sürücünün direksiyon tepkisine aynı şekilde yanıt verir, buda olası bir tehlikenin önlenmesine yardımcı olur.

Frenleme

Frenleme performansı doğrudan otomobilin güvenlik ve riskten kaçınma özellikleriyle ilgilidir. SUBARU'nun ana odağı gönül rahatlığıdır ve bu sebeple de, neredeyse her türlü yolda frenler en hızlı şekilde tepki verecek şekilde tasarlanmıştır.

Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD)

Elektronik Fren Gücü Dağıtımı, fren gücünü ön ve arka tekerlekler arasında sürüş koşullarına en uygun şekilde dağıtan bir sistemdir.Ön ve arka tekerlekler, aracın sürüş şekline ve ağırlık dağılımına bağlı olarak farklı bir oranda döner. Sistem bu değişiklikleri tespit eder ve daha güvenli frenleme için sürüş koşullarına uyacak şekilde fren gücünü doğru tekerleklere dağıtır.

Fren Yardımı / Fren Önceliklendirme

Tehlikeden kaçınma yeteneklerini bir adım öteye taşıyan yeni bir özellik. Viraj alırken, VDC dışta kalan tekerleğe göre optimum güç sağlamakiçin iç ön tekerleğe fren uygular. Dış lastikler daha stabil bir şekilde döner ve bu da direksiyonun kontrol edilebilme kabiliyetini artırır. Otomobil, sürücünün direksiyon tepkisine aynı şekilde yanıt verir, buda olası bir tehlikenin önlenmesine yardımcı olur.

Fren Yardımı

Acil frenleme gerektiren durumunda, sürücü zaman zaman frene yeterli kuvvet uygulayamayabilir, bu da genellikle kazaları olması gerekenden daha kötü hale getirir. Fren Yardımı özelliği, fren pedalına basıldığı hız ve uygulanan kuvveti ölçer, acil fren yardımı gerekip gerekmediğini tespit eder ve gerekiyorsa fren basıncını otomatik olarak artırır.

Fren Önceliklendirme

Sürücü hem gaz hem de fren pedalına aynı anda basarsa,sistem motor gücünü sınırlar ve frenleri uygular. Bu sistem, sürücünün yanlış pedala basması durumunda olası kazaları önlemede etkilidir.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon