Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

SUBARU

Subaru Türkiye

Performans, güvenli sürüş ve çevreci yaklaşımı birleştirmesiyle dünyanın ve Türkiye'nin en beğenilen otomobil markaları arasında yer alan SUBARU, Japon teknoloji devi Subaru Corporation tarafından üretiliyor.

Subaru Corporation’un kökeni, 1917 yılında Nakajima Hava Araştırmaları Laboratuvarları adıyla kurulan şirkete dayanıyor. 1930’lu yıllarda Japon hava ve deniz kuvvetleri için savaş uçakları geliştirip üreten şirket, savaşın sona ermesinin ardından sivil havacılık için hava taşıtları üretmeye devam etti. 1950 yılında, uçak üretimindeki tecrübesini motorlu kara taşıtlarına aktarma kararı alan şirketin “on iki” farklı şirkete bölünmesinin ardından, otomobil bölümünün adının SUBARU olmasına karar verildi.

Markanın uçak üretiminden elde ettiği mühendislik birikimi ve mükemmeliyetçiliği, otomobil üretimindeki başarısına büyük katkı sağladı ve halen Boeing 777 ve Boeing 787'lerin orta kanat kutularının ve Japonya Savunma Bakanlığı için deniz devriye uçakları ve kargo uçaklarının orta kanat kutularının üretimine devam ediliyor.

1958 yılının Mart ayında markanın ilk otomobili olan Subaru 360’ın satışa sunulmasıyla şirket otomobil sektörüne adım atmış oldu. 1966 yılında mükemmel denge ve düşük ağırlık merkezi sunan yatay yerleşime sahip Boxer Motorlu ilk model olan Subaru 1000 üretildi.

Subaru tarihinin bir diğer önemli otomobili ise 1972 yılının Eylül ayında tanıtılan, Subaru’nun Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi’nin kökenini oluşturan ilk model olan Subaru Leone 4WD Station Wagon oldu. Leone 4WD Station Wagon’un üretimine kadar dört tekerlekten çekiş (4WD) sisteminin kullanımı sadece arazi tipi off-road araçlarla sınırlıydı. Ancak Subaru mühendisleri dört tekerlekten çekiş (4WD) sistemini Leone 4WD SW ile bir otomobile aktarmayı başardılar.

Markanın DNA’sını oluşturan iki ikonik teknoloji olan Boxer Motor’dan ve Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi’nden yarım asırdır vazgeçmeyen Subaru, tüm yol koşullarında olağanüstü sürüş performansı ve konfor sunuyor. Üstün güvenlik arayan sürücülerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Subaru, dünya çapında en güvenilir otomobiller arasında yer alıyor.

Markanın geliştirdiği, sağlam şasi tasarımı, dengeli yol tutuşu ve daha pürüzsüz sürüş keyfi sunan Yeni Global Platform bugün en çok satan modeli olan Subaru XV ve Forester’da bulunuyor. 2019 yılında geliştirilen, elektrikli motor desteğini BOXER Motor teknolojisi ve Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi ile birleştiren ve yakıt verimliliği, tepkisel hızlanma ve zorlu yol kabiliyetinde önemli gelişme sağlayan hibrit e-BOXER teknolojisi de bugün Forester modellerinde kullanılıyor.

Uçak imalatından gelen kökleri ile Subaru, otomobillerin kullanıcısını gideceği yere götüren bir araçtan daha fazlası olduğuna inanmaya devam ediyor. Subaru’ya göre ürettiği otomobiller “hayallere, özgürlüğe ve harika anlara eşlik ediyor”.

Subaru markası Türkiye’de 1995 yılından bu yana Bayraktar Grubu şirketlerinden Baytur Motorlu Vasıtalar A.Ş. distribütörlüğünde, profesyonel satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle otomobil severlerle buluşuyor.

Subaru adını, Taurus (Ülker) takım yıldızındaki yaklaşık 250'den fazla yıldızın oluşturduğu yıldız topluluğunun Japonca isminden alıyor. Bu yıldız topluluğu içerisinde yıldızlardan sadece 6'sı çıplak gözle görülebiliyor. Bu 6 yıldız, aynı zamanda "yol gösterici" yıldızlar olarak kabul ediliyor.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon