Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

TEKNOLOJİ: PERFORMANS

Subaru Boxer Motor

Özgün ve Akıllı Teknolojiler.

Güvenli,konforlu ve rahat bir şekilde hareket etmek bir otomobilin özüdür. Bu amaçla Subaru, sürekli olarak en iyi performansa ulaşmak için sade ve bir o kadar da fonksiyonel bir tasarım geliştirdi. Subaru Boxer Motor, tasarımı sayesinde doğal olarak hafif, kompakt bir yapı ve düşük ağırlık merkezi sunar. Otomobilin Simetrik Sürekli Dört Çeker yapısı, Boxer Motor ile birlikte maksimum seviyede yol tutuş kabiliyeti ve mükemmel bir denge sağlar. Benzersiz tasarım ve teknoloji felsefemizden doğan rakipsiz otomobillerimiz ile her koşulda, herkese daha fazla “Keyif ve İç Huzur” sunmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yolda daha keyifli bir deneyim.

Subaru, Karşılıklı Yatay Motorun sürüş keyfi için optimum tasarım olduğuna inanıyor. Pistonlar, krank mili çevresinde 180º simetrik bir düzende birbirinden uzaklaşır ve birbirlerinin titreşimlerini dengelemek için çalışır; böylece pürüzsüz ve titreşimsiz bir sürüş sağlar. Bu motor tipinin uzunluğu ve yüksekliği, geleneksel bir sıralı motordan daha kısa ve aynı zamanda daha hafiftir. Motor araca geleneksel motorlara göre daha alçak olarak monte edilebilir ve sağ-sol ağırlığı ve dengesinde eşitlik sağlanabilir. Bu tasarımda, düşük ağırlık merkezli motor, tüm otomobilin ağırlık merkezini düşürür ve simetrik yapısı gereği otomobilin dengesini arttırır. Böylece otomobil, yolda daha güvenli, daha kararlı ve sonuçta daha keyifli bir deneyim yaşatır.

Daha Konforlu Sürüş İçin Daha Fazla Denge

Subaru Boxer Motor,  pistonları yatay olarak monte edilerek yapılandırıldığından,toplam yüksekliği daha düşüktür ve sıralı veya V tipi bir motordan daha kompakt ve daha hafiftir. Bu sayede dengeli viraj alma kabiliyetini ve daha kararlı ve hızlı sürüşü mümkün kılar ve böylece SUBARU'nun gelişmiş sürüş güvenliği idealini gerçekleştirmeye yardımcı olur.

Keyifli ve Pürüzsüz Hızlanma

Sıralı veya V tipi motorlarda pistonlar genellikle dikey olarak hareket eder. Ancak Boxer Motor’da, karşıt pistonlar yatay olarak hareket ederek birbirini dengeler, böylece titreşim miktarını azaltarak daha pürüzsüz bir sürüş sağlar.

Kabin Koruyucu Yapı.

Kafadan çarpışma durumunda, Subaru Boxer Motor ve şanzıman, güvenliğiniz için kabinin altına kayacak şekilde tasarlanmıştır.
İlgili: Pasif Güvenlik

Subaru ürün gamındaki her otomobile güç sağlayan Boxer Motor, üstün dengesi, pürüzsüzlüğü ve güç dağıtımı ile ünlüdür ve 50 yıldan fazladır kullanılmaktadır. Yatay olarak karşılıklı olan bu tasarım, daha dengeli bir yol tutuşu, daha düz viraj alma ve her türlü yolda daha fazla denge oluşturmaya yardımcı olan düşük ağırlık merkezine sahiptir. Aynı zamanda, gücü doğrudan aktarma organına maksimum verimlilikle dağıtan doğal olarak kompakt, pürüzsüz ve tepkisel bir tasarımdır.

Pürüzsüz Hızlanma
Sürüş
Ultra Düşük Ağırlık Merkezli Gövde
Rahat Sürüş

Çoğu spor otomobil, savrulma direncini sağlamak için süspansiyon sisteminde ayarlamalar yapar. Aksine, ultra düşük ağırlık merkezli tasarım, süspansiyona gereksiz yere müdahale etmek yerine Boxer Motor’un ve otomobilin kendisi yapısından yararlanarak elde edildi. Bu tasarım, pürüzsüz ve rahat bir sürüş için minimum savrulma ve titreşimle mükemmel kullanımın tadını çıkarmayı mümkün kılmaktadır.

Boxer Motor’un otomobilin ağırlık merkezini düşürmek için alçaltılması ve otomobilin merkezine daha yakın monte edilmesi, süper spor otomobillere rakip olan yer çekimi merkez yüksekliği, mükemmel ön ve arka ağırlık dağılımı ve daha önce hiç yaşanmamış yeni bir sürüş boyutunu beraberinde getirir. Subaru’nun yatay karşılıklı motor ve teknoloji konusundaki uzmanlığı ve sürüş tutkusu, bu ultra düşük ağırlık merkezli tasarımın mimarıdır.

LINEARTRONIC CVT ŞANZIMAN

Lineartronic olarak bilinen değişken şanzıman, Subaru’nun benzersiz yeni nesil CVT şanzımanıdır. Sadece sürekli olarak en uygun dişli oranını ayarlayarak değil, aynı zamanda verimli çalışma aralıklarını kullanarak da üstün yakıt verimliliği sağlamaktadır. Lineartronic'in diğer özellikleri arasında lineer tepki, sessiz ve konforlu vites geçişi ve yumuşak bir sürüş yer alır.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon