Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

SUBARU

Temel Güvenlik

Kazasız otomobiller yaratmayı hedefliyoruz.

Subaru, geçmişinde yer alan uçak üreticiliğinden de tecrübe sağlayarak, kullanımda herhangi bir hata yaratmayacak “kazasız otomobiller” üretmeyi hedefliyor. Subaru, güvenlik felsefesini miras alarak öncelikle temel tasarıma odaklanır, böylece sürücünün kolayca ve sadece aracı kullanmaya konsantre olabileceği net, kullanışlı ve konforlu bir iç alan hedefler.

En Aza İndirilmiş Kör Noktalar

Tehlikeli durumların erken tespiti kazaları önlemeye yardımcı olabilir ve tehlikeyi erken fark edebilen sürücülerin kaza yapma ihtimali daha azdır. Bunu göz önüne bulundurarak SUBARU, görünürlüğü artıran tasarım anlayışına yoğunlaştırmıştır.

Mükemmel Görüş

Kazaları önlemenin en etkili yolu, sürücülerin tehlikeli durumları kendi gözleriyle tespit edip etmemesidir. SUBARU, kör noktaları en aza indiren ve sürücü koltuğundan mükemmel görüş sağlayan tasarımlara kendini adamıştır. Her bir gövde direğinin genişliği, aynı güvenlik seviyesini sağlarken ön cam alanını artırmak için mümkün olduğunda en aza indirilmiştir. Ön cam silecekleri sürücüye maksimum görünürlük sağlamak için görüş alanının dışında saklanır. Gövdenin şekli tasarımı, sürücünün otomobilin boyutlarını tam olarak algılayabilmesini sağlamaktadır. Mükemmel oturma

Otomatik Farlar

Akşam saatlerinde veya tünellerde, sürücü devreye almayı unutsa bile, bir far sensörü vasıtasıyla ön farlar otomatik olarak açılır. Bu, görüşünüzü artırmakla birlikte, otomobilin görünürlüğünü de artırır. Sürücü ve yolcuların yanı sıra diğer taşıtlar ve yayaların güvenliği SUBARU'nun güvenli bir sürüş ortamı sağlama konseptini oluşturmaktadır. Adaptif özellikli LED farlar güneş ışığına benzer bir renk sıcaklığına sahiptir ve sürücünün otomobili güvenli bir şekilde kullanabilmesi için önündeki yolu başarıyla aydınlatır. Anahtar kontaktan çıkarıldığında sistem farları kapatır.

Otomatik Yağmur Sensörlü Ön Silecekler

Otomatik yağmur sensörlü ön silecekler cama düşen yağışı algılar ve silme aralığını ve hızını buna göre ayarlar. Bu, özellik, sürücünün yağmur veya kar yağışında direksiyon ve sürüşe konsantre olması gerektiğinde sürücüye kolaylık ve güvenlik sağlar. Silecek süpürgeleri, yüksek hızlı sürüşte rüzgar direnci nedeniyle yerinden oynamalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır

Sürüş Konforu
Optimum sürüş pozisyonu.

Sürüş esnasında sürücünün görüşüne ve hareketlerine yardımcı olan doğru sürüş pozisyonu dikkat dağınıklığını azaltır, güvenliği ve konforu artırmaya yardımcı olur. Optimum sürüş pozisyonu, sürücünün otomobili düzgün bir şekilde yönlendirebilmesini sağladığı için ani bir hareket yapma ihtiyacı ortaya çıktığında otomobilin nasıl tepki verdiğini hissetmesini kolaylaştıracaktır. SUBARU, sürücülere kendilerine uygun ve doğru sürüş pozisyonu sağlayan bir yapıya sahip koltuk kullanmakta ve aynı zamanda koltuk ayarı ve direksiyon simidi çeşitliliğini artırmaktadır böylece daha farklı vücut tiplerine sahip sürücülere kendilerine özgü optimum sürüş pozisyonlarını kolaylıkla sunabilmektedir.

Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu

SUBARU, kullandığı koltuk ayarlama mekanizmaları sayesinde,her boydaki sürücüye kendine en uygun sürüş pozisyonunu bulmasına imkan tanır.Elektrikli koltuk kaldırma, indirme, derinlik ayarı ve yatırma fonksiyonları sürücünün en rahat koltuk pozisyonunu ayarlamasını sağlar. Rahat bir sürüş pozisyonu,uzun yolculuklar sırasında daha az yorgunluk anlamına gelir ve bu da güvenliği artırmaya yardımcı olur.

Ayarlanabilir Teleskopik Direksiyon Simidi

Optimum sürüş pozisyonu için direksiyon simidi yukarı aşağı ve öne geriye olarak kolaylıkla ayarlanabilir, ideal ve güvenli sürüşe katkı sağlar.

Konforlu Koltuklar

Koltuklar araç içi sürücü ve yolcuların vücudunu destekleyecek ve şasiden gelen şokları sönümlemeye yardımcı olacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Sıradan ofis veya ev koltuklarından farklı olarak, yoldaki şokları sönümleyebilecek kadar yumuşak, ve aynı zamanda uzun yolculuklarda sürüş yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olacak kadar serttir. Yolcuların ağırlığı, koltuğun alt yüzeyi ile geniş bir alana eşit olarak dağıtılır,böylece yolcuları otomobilin yanal hareketleri ile savrulmadan, sıkıca yerinde tutmaya yardımcı olur. Koltuklar her yönüyle, konfordan ödün vermeden sürüş keyfinizi destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Kullanışlı Arayüz

Subaru, sürücünün araç içindeki kumandaları kullanırken dikkatinin dağılmasını önlemek için kullanışlı bir arayüze sahiptir. Örneğin,Gelişmiş Bilgi Ekranı, daha yüksek bir konuma yerleştirilmişken klima ve ses kontrol kumandaları kolayca ulaşmak için alt alanda konumlandırılmıştır. Düğme ve kumandaların şeklini de sürücünün dikkatini dağıtmadan, sezgisel olarak kontrol edilebilecek şekilde tasarlamayı önemsiyoruz.

Bilgi ekranını kontrol ederken veya klimayı ayarlarken sürücülerin konsantrasyonu genellikle dağılır. SUBARU, bunu önlemek için kullanımı kolay bir arayüz düzeni tasarladı. Örneğin, Gelişmiş Bilgi Ekranı sürücünün gözünü yola bakış açısından fazla kaydırmayacak şekilde üstte konumlandırılmıştır. Klima ayarı için büyük butonlar kullanılır, böylece sürücü gözlerini yoldan ayırmak zorunda kalmadan sezgisel olarak kontrol edebilir. Müzik sistemi ses kontrolleri direksiyon simidi üzerinde yer almaktadır, böylece sürücü ellerini direksiyondan uzaklaştırmak zorunda kalmadan ayar yapabilir. Tüm bu tasarım özellikleri, sürücünün yalnızca önünündeki yola konsantre olabileceği bir sürüş kabini oluşturur.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon