Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

Forester

Macera ve diğer her şey standart.

Performans

SUBARU e-BOXER

SUBARU e-BOXER Subaru'nun Elektrik Destekli Güç Ünitesi Sistemi

SUBARU e-BOXER sistemi, verimli bir sürüş için, özel 2.0 litrelik direkt enjeksiyonlu motor ile elektrikli motor arasındaki güç dağılım oranını sürüş koşullarına göre ayarlar. Lineartronic şanzıman ile eşleştirildiğinde, birçok durumda konforlu ve eğlenceli bir sürüş için sonuç sessiz, pürüzsüz ve güçlü performanstır. Üstelik, elektrikli motorun ve bataryanın aracın merkez hattı boyunca uzunlamasına yerleşik tasarımı, SUBARU BOXER Motorun stabilitesini düşük ağırlık merkezli Simetrik Sürekli Dört Çeker yapısı ile birleştirerek dengeyi tamamlar.

Videoyu İzle

SUBARU e-BOXER
İlk kalkış, düşük gaz kuvvetli sürüş: EV Sürüş Modu

Güç, sessiz ve yakıt tasarruflu sürüş için sadece elektrikli motor tarafından sağlanır. EV sürüş, benzinli motor sürüşünün verimli olmadığı sürüş koşullarında etkinleşir.*

* Bazı sürüş koşullarında benzinli motora geçiş olabilir.

Sistemin çalışması sürüş, yol ve araç koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

SUBARU e-BOXER
Orta gaz kuvvetli sürüş: Elektrik Motor Destekli Sürüş Modu

Konforlu ve yumuşak bir hızlanma için hem motor hem de elektrikli motor tarafından güç sağlanır.

Sistemin çalışması sürüş, yol ve otomobil koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

SUBARU e-BOXER
Yüksek gaz kuvvetli sürüş: Benzinli Motor Sürüş Modu

Motor verimliliğinin iyi olduğu yüksek hızlarda, elektrikli motor durdurulur ve sadece sportif ve güçlü bir sürüş deneyimi için benzinli motor gücü sağlanır. Gerekirse, bataryayı şarj etmek için motor rejenere edilir.

Sistemin çalışması sürüş, yol ve otomobil koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

SUBARU e-BOXER
Yavaşlama: Rejenerason

Batarya, frenleme ve yavaşlama sırasında rejenerasyon ile verimli bir şekilde şarj edilir.

Sistemin çalışması sürüş, yol ve otomobil koşulları gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

SİMETRİK DÖRT ÇEKER SİSTEMİ
X-MODE

X-MODE ve Yokuş İniş Kontrolü

Yenilenen X-MODE ile yepyeni Forester'ın gerçek sürüş potansiyelinin tadını çıkarın. Kar, kir veya toprak yüzeyler için [SNOW / DIRT] modunu veya özellikle derin kar, çamur veya kuru kir gibi lastiklerin sıkışabileceği tehlikeli yollarda [D.SNOW / MUD] modunu seçin. X-MODE, motorun yüksek torklu ve hızlı tepkisini kullanarak, patinajdan ve ambelajdan kurtulma kabiliyetini arttırır, sürüş performansını ve güvenlik duygusunu geliştirir. Ayrıca, Yokuş İniş Kontrolü kaygan inişlerde bile kontrollü ve sabit bir hızın korunmasına yardımcı olarak sürücüye daha fazla rahatlık sağlar.*

Videoyu İzle

* Güvenli ve dikkatli sürüşten her zaman sürücü sorumludur. Yokuş İniş Kontrolü'nün etkinliği araç bakımı, hava durumu, lastik ve yol koşulları gibi birçok faktöre bağlıdır.

SI DRIVE

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE)

Dengeli, pürüzsüz ve çevre dostu performans için Akıllı Mod'u veya herhangi bir hızda sportiflik sağlayan, anında ve doğrusal ve yüksek torklu bir gaz tepkisi için Spor Modu'nu seçin. Elektrikli motor yardımı, daha güçlü ve sportif bir sürüş deneyimi için genel hızlanma tepkisini daha da geliştirir.

SUBARU e-BOXER

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE)
Akıllı Mod

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE), anlık sürüş ve çevresel faktörlere bağlı olarak Akıllı modu devreye sokar. Sistem sürüş şartları ve verimlilik arasında ideal dengeyi sağlayacak şekilde gaz tepkilerini ayarlar.

SUBARU e-BOXER

Subaru Akıllı Sürüş Sistemi (SI-DRIVE)
Spor Mod

Tüm sürüş hızlarında dengeli bir motor performansı sunan Spor mod, yüksek tork üretimiyle yüksek çekiş gücüne sahip daha akıcı bir sürüşü beraberinde getiriyor.

SUBARU İLERİ TEKNOLOJİLERİ

Yüz Tanıma Sistemi

Yüz Tanıma Sistemi, özel bir kamera ile daha güvenli bir sürüşü destekler ve sürücünün dikkatinin dağılması veya yorgunluk belirtileri algıladığında uyarır. Yüz Tanıma Sistemi, kişiselleştirilmiş ve konforlu bir sürüş deneyimi için aşağıdaki özelleştirilmiş sürücü ayarlarını sağlamak üzere önceden kaydedilmiş beş sürücüyü tanır.

Videoyu İzle
Sürücü her zaman güvenli ve dikkatli sürüşten sorumludur. Güvenli sürüş için Yüz Tanıma Sistemi sürücüye yardımcı olmaktadır. Lütfen yalnızca Yüz Tanıma Sistemi'ne güvenmeyin. Sistemin çalışması ve sınırlamaları hakkında ayrıntılı bilgi için Kullanım Kılavuzu'na bakın. Ayrıntılı bilgi için lütfen bir Subaru Yetkili Satıcısına danışın.
SUBARU İLERİ TEKNOLOJİLERİ

Sürücü Dikkat Uyarısı

Yüz Tanıma Sistemi, sürücünün gözlerini uzun süre kapattığını veya başka bir yöne baktığını tespit ettiğinde, sürücünün dikkatinin dağıldığını veya yorgun olduğunu belirler ve sürücüyü, gösterge tablosu ve gelişmiş bilgi ekranındaki sesli ve görsel uyarılarla uyarır.

Videoyu İzle
SUBARU İLERİ TEKNOLOJİLERİ

Yan Ayna Konumunun Otomatik Ayarlanması

Yüz Tanıma Sistemi, yan aynaları sürücünün önceden kaydedilmiş ayarına uygun şekilde ayarlar.

SUBARU İLERİ TEKNOLOJİLERİ

Otomatik Gelişmiş Bilgi Ekranı ve Gösterge Tablosu Ayarı

Kişisel yakıt tüketimi bilgileri de dahil olmak üzere sürücünün en son ekran bilgileri otomatik olarak geri yüklenir.

SUBARU İLERİ TEKNOLOJİLERİ

Otomatik Klima Ayarı

Sistem, konforlu ve keyifli bir kabin ortamı sağlamak için her sürücünün en son kullanılan klima kontrol ayarlarını hatırlar ve geri yükler.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon