Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK 5 (2) md uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı dahilinde işlenmesi, kullanılması, saklanması ve başta merkezi Avrupa’da bulunan üretici Subaru Corporation ve Subaru Europe N.V/S.A ya da üretici adına hareket eden kurum/kuruluşlar ile Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına aktarılmasını kabul ediyorum.

Subaru Skype İletişim Hattı

Skype iletişimi satış hizmetleri içindir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Şu anda mesai saatleri dışındayız. Lütfen hafta içi 09.30-16.30, cumartesi ise 09.30-13.30 saatleri arasında tekrar deneyiniz.

SUBARU XV

Sizi heyecanlandıran şeyi takip edin.

Performans

AWD

Neden SUBARU BOXER motor?

Boxer motor ismini, bir boksörün dürtme hareketlerine benzeyen hızlı yumruklarını andıran pistonlarının yatay hareketinden alır. Global bir standart olmamasına rağmen, Subaru sadece SUBARU BOXER motoruna bağlı kalmaktadır çünkü bu motor, Subaru’nun tüm yolculara keyif ve huzur verme vaadini karşılamaktadır. Ayrıca, teknolojik yenilik ve mühendislik harikası taahhüdümüzü temsil etmektedir.

Videoyu İzle
Boxer Motor

Şehirli Tarz,Arazi Koşullarına Uygunluk.

SUBARU XV meydan okumalara her zaman hazırdır. SUBARU XV, yerden yüksekliği ve Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi ile zorlu yolları fethederken, yüksek sürüş pozisyonu ve mükemmel görüş alanı ile sürücüye güven aşılar. Sürüş deneyimini her zaman olduğundan daha eğlenceli hale getiren X-MODE ile hafta sonu yolculuklarınıza gönül rahatlığıyla zorlu rotalar dahil edebilirsiniz.

Videoyu İzle

X-MODE Devrede.

X-MODE, tek bir buton yardımıyla kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olur. X-MODE teknolojisi, motorun, şanzımanın, simetrik AWD sisteminin, frenlerin ve diğer bileşenlerin yönetimini devralarak değişken ve zorlu yol koşullarında güvenle sürüş yapmanızı sağlar. X-MODE aktif hale getirildiğinde, Yokuş İniş Kontrolu, inişlerde aracınızı sabit bir hızda tutabilmeniz için otomatik olarak devreye girer.

Boxer Motor

Yeni Nesil Bir Altyapı

Subaru Global Platform (SGP), gelecek nesil Subaru otomobillerinin temelini oluşturan altyapıdır. Her açıdan güvenlik ve performansı artırarak, yalnızca Subaru’da bulabileceğiniz bir sürüş hissi sunar. Global Platform, Subaru’nun geleceğidir ve otomobilin içindeki herkese daha fazla keyif ve huzur vadeder.

Fiyat Listesi

Broşürler

Servis Randevu

Subaru Müşterileri Açık Rıza Beyanı
Kişisel verilerimin işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak subaru.com.tr web sitesinde yer alan Aydınlatma Metni’ni linke tıklayarak okudum. 6698 Sayılı KVKK m. 5 (2) uyarınca açık rızam olmaksızın verilerimin işlenmesini gerektiren haller müstesna olmak kaydıyla, Subaru ürün ve hizmetlerinin tarafıma daha iyi bir şekilde sunulabilmesi adına pazarlama ve satış operasyonlarının yürütülmesi ve bu kapsamda her türlü tanıtım, reklam ve bilgilendirme amacı  kapsamında işlenmesi, kullanılması, saklanması ve Subaru yetkili satıcı ve servisleri olmak üzere Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş iş ortaklarına, tedarikçilerine, hizmet sağlayıcılarına, hissedarlarına, iştiraklerine, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere aktarılmasını kabul ediyorum.
Ticari Elektronik İleti İzin Metni
Ad, soyad, GSM no ve/veya e-posta adresi şeklindeki iletişim bilgilerimin Baytur Motorlu Vasıtalar Ticaret A.Ş (Subaru Genel Müdürlüğü) tarafından Subaru Yetkili Satıcı ve Servisleri ve Baytur hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına onay verdiğimi, paylaşım izni verdiğim şirketler tarafından her türlü reklam, pazarlama, bilgilendirme, müşteri memnuniyeti çalışmaları (anket, pazar araştırması, memnuniyet aramaları gibi) kapsamında aşağıdaki iletişim kanallarından ticari elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.

­  E-posta­  SMS­  Telefon